Sparta Łubianka - strona oficjalna

• Treningi we wtorki i czwartki o godzinie 18:00!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LZS Steklin - Sokół Grzywna 0:2
  • Ogniwo Zegartowice - Orzeł Głogowo 2:5
  • Opatrunki Toruń - Niedźwiedzie Toruń 4:2
  • Zamek Zamek Bierzgłowski - Victoria Czernikowo 1:2
  • Sokół Lubicz - Sparta Łubianka 2:0

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sokół LubiczSparta Łubianka
Sokół Lubicz 2:0 Sparta Łubianka
2015-05-31, 17:00:00

oceny zawodników »

Nie wykorzystana szansa . Kolejny remis Sparty

• autor: spartanin1992, 2015-04-28 15:48

W ramach 14 kolejki zawodnicy Sparty Łubianki rozegrali mecz na wyjeździe z Sokołem Grzywna. Od samego początku można było zauważyć że mecz będzie należał do tych ciekawszych ze względu na tempo gry jednych i drugich. Pierwszą dogodną okazję w początkowej fazie meczu zmarnował Kuba Dwojacki, który po podaniu Grzegorza Mrowińskiego znalazł się sam na sam z bramkarzem i strzelił tylko w boczną siatkę.  Gospodarze próbowali odpowiedzieć szybkimi kontratakami, jednak twarda gra  defensorów Sparty nie pozwoliła na takie poczynania.  W 28 minucie rzut rożny dla Sparty wykonał Mateusz Lewandowski , a  świetnym refleksem popisał się Grzegorz Mrówiński, który strzela pierwszą bramkę dla gości w tym meczu. Sokól próbował szybko odrobić straty jednak bez większego skutku przychodziły im ataki na bramkarza rywala. W 35 minucie Sparta wychodzi na dwubramkowe prowadzenie . Kuba Dwojacki wrzuca piłkę na wbiegającego Marcina Kryczkę, a ten delikatnym i precyzyjnym  strzałem głową umieszcza piłkę w siatce.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 dla gości. Na początku drugiej połowy Grzegorza Mrówińskiego zmienił Mariusz Trzeciak. Pierwsze minuty to znów aktywna gra Sparty a szczególnie lewej flanki gdzie Szymon Balicki wraz z Marcinem Domagalskim łatwo radzili sobie z presją przeciwnika wyprowadzając przy tym groźne ataki. Około 60 minuty mecz obrócił się o 180 stopni. Gospodarze przejęli inicjatywe i stwarzali co raz więcej ataków na bramkarza Sparty. Konsekwencją tego była bramka kontaktowa strzelona po stałym fragmencie gry. W 75 minucie Mateusza Lewandowskiego na prawej pomocy zmienia  Jasiu Tchorzewski . Gospodarze zaczynają być dłużej przy piłce zmuszając Spartę do częstszych powrotów na swoją połowę. W 80 minucie Kube Dwojackiego zmienia Jacek Kluska. Gospodarze po raz kolejny wrzucają piłkę w pole karne a nieszczęśliwa interwencją wykazuję się kapitan Sparty Szymon Surowiec, który po niekontrolowanym odbiciu piłki strzela pechową bramkę samobójczą. Pechową ponieważ defensywie Sparty (Mateusz Kruk, Szymon Surowiec Mateusz Neulitz, Szymon Balicki)  nie można było zarzucić nic złego w meczu z Sokołem. Wielokrotnie przerywali silne ataki rywala . W 85 minucie na boisku pojawił się Patryk Witkowski zmieniając Krzysztofa Kryczkę, który m.in  w drugiej połowie odpowiedzialny był za rozgrywanie piłek w szeregach gości. Pod koniec meczu żółtą kartkę otrzymał bramkarz Sparty Krystian Strzyżewski. Mecz zakończył się remisem 2:2 ale z wielkim niedosytem i kwaśnymi  minami  do domów wracali jednak zawodnicy Sparty Łubianka.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Niedźwiatki vs Sparta
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sparta Łubianka - Zamek Zamek Bierzgłowski
Victoria Czernikowo - Opatrunki Toruń